В Краматорську відбувся форум «Публічні закупівлі. Нові складові 2018»

В Краматорську відбувся форум «Публічні закупівлі. Нові складові 2018»

«Сподіваюсь, що в подальшому ми разом з вами забезпечимо ефективність державних закупівель в Донецькій області», — наголосив перший заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Євген Вілінський в вітальному слові до учасників форуму «Публічні закупівлі. Нові складові 2018», який  проводився у Краматорську у Бізнес-центрі SAGA за ініціативою Донецької ТПП при підтримці   Донецької обласної держадміністрації та Німецько-українського партнерського проекту торгово-промислових палат KVP UKRAINE. Віце-президент Донецької торгово-промислової палати Максим Ануфрієв підкреслив стратегічну функцію державних закупівель сьогодні. В відеозверненні до учасників форуму представник німецько-українського партнерського проекту торгово-промислових палат KVP Ukraine Фолькер Штьотцнер зазначив, що позитивний досвід системи Prozorro є унікальним, і ця система є знаком якості для міжнародної спільноти. Модератором форуму виступає начальник навчально-методичного відділу ПЗВ ДТПП «Міжнародний інститут підприємництва», регіональний агент Прозорро, тренер з публічних закупівель Тетяна Меркулова.

Фото Донецкая торгово-промышленная палата.     Фото Донецкая торгово-промышленная палата.

Фото Донецкая торгово-промышленная палата.

Під час роботи першої сесії форуму головний спеціаліст з публічних закупівель Департаменту економіки Донецької ОДА Ігор Старолатка презентував аналіз закупівель Донецької області в 2017 році. Про помилки замовників при здійснені публічних закупівель розповів заступник голови Громадської організації «Громадський контроль» Денис Селін.

Фото Донецкая торгово-промышленная палата.        Фото Донецкая торгово-промышленная палата.

Заступник начальника відділу досліджень і розслідувань Донецького обласного територіального відділення АМКУ Вікторія Горелова розповідала та відповідала на питання присутніх про оскарження тендерів в сфері закупівель та захист учасників торгів. Цікавим та корисним досвідом Київської міської державної адміністрації з моніторингу і контролю закупівель поділилася директор Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту Київської міської державної адміністрації Оксана Колтик.

Фото Донецкая торгово-промышленная палата.         Фото Донецкая торгово-промышленная палата.

Директор ПЗВ ДТПП «Міжнародний інститут підприємництва» Людмила Степаненко говорила про професіоналізацію закупівельників Донецької області, а спеціаліст ПЗВ ДТПП «Міжнародний інститут підприємництва» Сергій Хизуненко провів для учасників форуму майстер-клас з аналітики торгів за показниками BI-модуля.

Фото Донецкая торгово-промышленная палата.         Фото Донецкая торгово-промышленная палата.

Сесія завершилась нагородженням найбільш активних користувачів електронної системи публічних закупівель в Донецькій області. Переможцями стали: ФОП Світлана Панова (номінація «Прорив у системі Prozorro серед МСП Донецької області»), департамент охорони здоров’я Донецької ОДА (номінація «Економічно ефективний замовник закупівель Донецької області»), ФОП Сергій Попов (номінація «За високу закупівельну відповідальність учасника торгів Донецької області»).

Друга пленарна сесія форуму була присвячена питанням новаційного зростання системи закупівель та розпочалась з виступу заступника директора департаменту публічних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Лілії Лахтіонової. Вона розповіла про зміни до законодавства у сфері публічних закупівель та про планування закупівель на 2018 рік.

Фото Донецкая торгово-промышленная палата.

Радник в.о. міністра охорони здоров’я України Тетяна Коба презентувала Концепцію реформування механізмів публічних закупівель лікарських засобів.

Фото Донецкая торгово-промышленная палата.

Про продаж активів через ProZorro.sale докладно розповіла керівник проекту «Публічні аукціони» торгівельного майданчика Zakupki.Prom.ua Анна Теселько.

Фото Донецкая торгово-промышленная палата.

Начальник Тендерного управління Маріупольської міської ради Михайло Івченко презентував кейс Кодексу етичної поведінки суб’єктів сфери публічних закупівель, запропонувавши присутнім одним реченням сформулювати риси ідеального замовника та учасника торгів.

Фото Донецкая торгово-промышленная палата.          Фото Донецкая торгово-промышленная палата.

Наприкінці заходу Лілія Лахтіонова відповіла на запитання учасників форуму.

Фото Донецкая торгово-промышленная палата.

Форум «Публічні закупівлі. Нові складові 2018» завершено. Бажаємо всім учасникам форуму плідної подальшої роботи в сфері публічних закупіель!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *