24.02.2018 у БЦ SAGA вiдбувся семiнар «Провадження у цивільних та адміністративних справах. Новели законодавства»

24.02.2018 у БЦ SAGA вiдбувся семiнар «Провадження у цивільних та адміністративних справах. Новели законодавства»

DSC03600

24 лютого 2018 року у м. Краматорську відбувся семінар для адвокатів

24 лютого 2018 року у приміщенні конференц зала ювелірного дому «SA&GA» у м. Краматорську відбувся семінар для адвокатів на тему «Провадження у цивільних та адміністративних справах: новели законодавства»» спільно організований Радою адвокатів Донецької області та Норвезькою Радою у справах біженців в Україні.
У даному семінарі прийняли участь близько 150 адвокатів Донецької області, які за результатами участі у семінарі отримали сертифікати про участь у заході з підвищення кваліфікації адвокатами.
На семінарі за допомогою доповідачів адвоката Анастасії Сербіної та провідного юриста проекту ICLA Норвезької ради у справах біженців Юлії Воронкової були розглянуті актуальні питання провадження у цивільних та адміністративних справах з урахуванням новел у даному законодавстві.
Під час семінару доповідачам надходили запитання щодо практичного застосування процесуальних Кодексів, з урахуванням останніх змін та доповнень, що свідчить про актуальність та інтерес серед адвокатів до розгляду зазначених тем.

  • DSC03591
  • DSC03592
  • DSC03594

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *