20.11.2018 Обласний центр зайнятості проводив зустріч с висшим керівництвом центрального апарату

20.11.2018 Обласний центр зайнятості проводив зустріч с висшим керівництвом центрального апарату

Очільник Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко з робочим візитом завітав на Донеччину

20 листопада в.о. голови Державна служба зайнятості Валерій Ярошенко з робочим візитом завітав на Донеччину. Впродовж запланованої поїздки перший керівник взяв участь у нараді з підсумків роботи Донецького обласного центру зайнятості та визначення пріоритетних завдань подальшої діяльності установи.
Зокрема, у нараді взяли участь директор Донецької обласної служби зайнятості Валентина Рибалко, керівники міських і районних центрів зайнятості області, представники Донецького обласного центру зайнятості.
Під час виступу в.о. голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) В.Ярошенко зазначив: «Соціальна держава повинна бути економічно успішною. Тож задачею служби зайнятості у сучасних умовах є розвиток і рух у напрямку індивідуалізації діяльності і адресної спрямованості її на клієнта. Майбутнє за сучасними_напрацюваннями і новими_проектами, найактуальнішим з яких наразі є введення у роботу «кар’єрних радників» з числа фахівців служби зайнятості, які повинні бути не лише консультантами, а, в першу чергу, досвідченими психологами».
Директор Донецького обласного центру зайнятості Валентина Рибалко підвела підсумки роботи служби за 10 місяців поточного року. Вона наголосила: «За останні роки роботи Донецької обласної служби зайнятості ми зрозуміли, що перспективи діяльності зосереджені на розвитку дистанційних послуг та електронних сервісів. Підсумовуючи десять місяців роботи у 2018 році, ми бачимо виключно  позитивну динаміку. Так, в 2 рази зменшилося навантаження на одне вільне робоче місце, у 3,5 рази виросли обсяги залучення населення до підприємницької діяльності, кількість працевлаштованих з компенсацією єдиного внеску збільшилась на 80%, а кількість працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб з компенсацією роботодавцю оплати праці – на 30%».
Учасники наради доповіли про перспективні напрямки подальшої діяльності, нові планові проекти та використання інноваційних підходів у роботі служби зайнятості.
У заключному слові В.Ярошенко акцентував увагу на тому, що служба зайнятості як потужна установа має бути лідером на ринку праці, зокрема, за рахунок співпраці і об’єднання з соціальними партнерами задля єдиної мети. Керівник наголосив: «Зміни та реформування служби зайнятості триватимуть і надалі. Орієнтир нашої великою потужної команди на кінцевий результат – забезпечення максимальної зайнятості населення країни».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *