19.06.2018 р. — Відзначення переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та їх наставників

19.06.2018 р. — Відзначення переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та їх наставників

19 червня 2018 року  відбувся  обласний захід щодо відзначення переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та їх наставників у Бізнес-центрі SA&GA.

На урочистий захід було запрошено переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та учителі – їх наставники, керівники органів управління освіти міст, районів, об’єднаних територіальних громад, військово-цивільних адміністрацій.

На державному рівні, із метою виявлення й розвитку в учнів творчих здібностей, інтересу до науково-дослідницької діяльності, в Україні проводяться різноманітні інтелектуальні змагання. Інтелектуальний ресурс нації визначає місце нашої країни у світовому співтоваристві. Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів, Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук – це інтелектуальні змагання на освітньому просторі України. Саме вони сприяють створенню умов для  інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення дітей та молоді, нарощуванню наукового потенціалу країни.

У всіх етапах Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсу-захисту МАН беруть участь мільйони школярів, з яких до фіналу виходять найкращі з кращих. І саме вони запрошені на урочистий захід. В обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів взяли участь 1010 учнів Донецької області, 386 стали переможцями. 224 юних науковці брали участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, 92 з них  вибороли перемогу. На Всеукраїнському рівні Донеччину представляли 70 олімпійців із 19 навчальних предметів, і 34 з них здобули перемогу. 37 учнів-членів МАН України брали участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті, 19 із них стали переможцями.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *