14 листопада у Бізнес-центрі SAGA відбувся регіональний форум «Економічні можливості постраждалим від конфлікту»

14 листопада у Бізнес-центрі SAGA відбувся регіональний форум «Економічні можливості постраждалим від конфлікту»

14 листопада у Краматорську відбувся регіональний форум «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» (далі – Форум), ініційований Українським жіночим фондом за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку, у якому брали участь в якості спікерів представники Донецької обласної служби зайнятості.

Мета заходу — визначення комплексного та чіткого бачення проблем, перешкод та можливостей внутрішньо переміщених осіб у започаткуванні та веденні бізнесу, зміцнення партнерства між усіма зацікавленими сторонами і визначення можливих сфер співпраці.

Учасниками Форуму були й представники Донецької облдержадміністрації, організацій USAID,  Український жіночий фонд і «Українська асоціація фрілансерів», Радник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Радник Міністерства соціальної політики по ВПО в Донецькій області та інші громадські організації, підприємці регіону.

В рамках проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» обговорювались питання забезпечення умов для створення бізнесу внутрішньо переміщеними особами та представниками приймаючих громад за рахунок отримання мікро-грантів. Проект сприятиме переміщенню бізнесу із зони АТО і надаватиме консультаційну та експертну підтримку підприємницьким ініціативам у Донецькому регіоні, що спрямовані на вирішення проблем працевлаштування переселенців, демобілізованих військовослужбовців, жінок, людей з інвалідністю та інших громадян з числа соціально незахищених категорій.

Впродовж Форуму були розглянуті регіональні державні програми підтримки зайнятості внутрішньо переміщених осіб, перспективи співпраці з проектом USAID, питання сприяння службою зайнятості працевлаштуванню і розвитку підприємництва внутрішньо переміщених осіб, презентація навчальної програми центру підтримки бізнесу тощо.

Наприкінці заходу була оголошена грантова програма «Сприяння створенню нових робочих місць і розвитку навичок осіб, постраждалих від конфлікту» у рамках проекту USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» за ініціативи Українського жіночого фонду.

 

Інформація підготовлена Донецьким обласним центром зайнятості

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *